Domácí šící stroje PFAFF a VERONICA

Prodáváme šicí stroje a vyšívací stroje pro domácnosti. Specializujeme se na špičkové šicí stroje PFAFF, ZETINA a VERONICA.

Na všechny námi prodávané stroje poskytujeme 5 let záruku a kompletní záruční a pozáruční servis našimi techniky. Většinu produktů máme trvale na skladě, což pro naše zákazníky znamená rychlé doručení zboží a nejnižší ceny. Kupte si šicí stroj od profesionálů a ne od překupníků bez servisu.

Naše zboží si můžete prohlédnout a odzkoušet v naší kamenné prodejně v Prostějově. Šicí stroje pro domácí použití si můžete vybrat v naší sekci domácí šicí stroje.

Šicí stroje PFAFF

Šicí stroj PFAFF

Šicí stroje Pfaff jsou známé svojí kvalitou a dlouhou životností. V nabídce výrobce jsou jednodušší řady Pfaff Hobby, dále střední kategorii PfaffSelect a nejvyšší řada pro náročné uživatele šicí stroje Pfaff Expression.

Šicí stroje PFAFF mají nejen pěkný vzhled, ale zaručují Vám i radost ze šití po dlouhá léta. Potřebujete-li si šicí stroj prohlédnout a vyzkoušet navštivte naše kamenné středisko, nebo zavolejte našemu odbornému personálu, který Vám pomůže vybrat vhodný typ stroje dle Vašich požadavků na šití.

Šicí stroje Pfaff jsou inteligentní šicí stroje s netušenými možnostmi! Můžete s nimi šít oděvy, elegantní módní doplňky, textilie pro domácnost nebo vám umožní rychlé opravy či změnu oděvu.

Šicí stroje VERONICA

Šicí stroj VERONICA

Šicí stroje Veronica nabízí ucelenou modelovou řadu šicích strojů. Šící stroje Veronica jsou úspěšně prodávanou českou značkou v kategorii šicí stroj. Na českém trhu působí šicí stroje Veronica již 20. rokem. Šicí stroje Veronica uspokojí požadavky většiny uživatelů.

Potřebujete-li si šicí stroj prohlédnout a vyzkoušet navštivte naše kamenné středisko, nebo zavolejte našemu odbornému personálu, který Vám pomůže vybrat vhodný typ stroje dle Vašich požadavků na šití.

Napište nám vzkaz nebo dotaz